0001ILO9RI9R20T6-C102

Magdalena Tyrała - trener bliskości, seksuolog, tel. 883 917 884
Mail:
magdalena@szkolabliskosci.pl

Jestem absolwentką seksuologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i socjologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Prowadzę poradnictwo seksuologiczne, a także poradnictwo rodzinne, małżeńskie i indywidualne w różnych sytuacjach trudnych i kryzysowych.

Od wielu lat związana jestem z portalem INTERIA.PL, na łamach którego publikuję artykuły dotyczące problematyki seksuologicznej i społecznej. Od kilku lat jestem także ekspertem ds. seksuologicznych w INTERIA.PL, który odpowiada na problemy intymne użytkowników portalu w serwisie Facet INTERIA.PL oraz na forum eksperckim serwisu Mam dziecko INTERIA.PL. Współtworzę również program telewizyjny w INTERIA TV pt. „Wasz seks. Jaki jest, a jaki może być”

Organizowane są również czaty z moim udziałem na CZATerii, gdzie na żywo udzielam odpowiedzi internautom na pytania dotyczące ich związków, tych seksualnych i emocjonalnych. Co jakiś czas występuję jako ekspert w publicznych debatach organizowanych przez różne instytucje i firmy.

izabela_grelowskakl

Izabela Grelowska - coach, tel. 880 499 744
Mail: izabela@szkolabliskosci.pl

Jestem dziennikarką serwisu Styl.pl i dyplomowanym coachem. Moja praca dała mi okazję do spotkań z wieloma kobietami i poznania zarówno ich radości jak i barier jakie napotykają w życiu codziennym: w związkach, pracy, relacjach z najbliższymi. Wiele z nich spowodowanych jest brakiem wiary w siebie, niedocenianiem własnych możliwości i potrzeb.

Jednocześnie zauważyłam, że kobiety mają w sobie ogromne pokłady energii, którą zawsze są gotowe spożytkować dla dobra relacji. Są otwarte na zmiany, pomysłowe i zaangażowane. Tę energię warto ukierunkować tak, by jak najefektywniej służyła im i ich związkom.

Coaching dał mi unikalną możliwość spojrzenia na moje życie z innej perspektywy. Nauczyłam się czerpać satysfakcję ze zwyczajnych chwil życia codziennego, wybierać to, co dla mnie ważne, stawiać sobie cele i działać efektywnie! To doświadczenie, którym chcę się dzielić.

dm

Damian Sebastian Abramowicz - coach , tel. 505 550 500

Certyfikowany coach, absolwent Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Posiada ponad 15letnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Prywatnie zwariowany miłośnik życia, spadochroniarz, pilot.

W programie Szkoły Bliskości oferuje możliwość sięgania do własnych pokładów emocjonalnych. Dzięki umiejętnościom związanym z coachingiem prowokatywnym oraz coachingiem związku pomaga w osiąganiu harmonii myśli, słów, działań i emocji. Dzięki spotkaniu nauczysz się nazywać to co czujesz i czego tak naprawdę pragniesz. Ulubioną metodą pracy jest NVC – Komunikacja bez Przemocy. Opowie o niej w swoim wykładzie na rozpoczęciu Waszego wyjątkowego weekendu.

Dlaczego coach? Odpowiedź jest prosta – wszystko, czego Ci potrzeba jest w Tobie. Twoje życie ukształtowało Twój charakter, ludzie, którzy Cię otaczali kształtowali Twoje nawyki i przyzwyczajenia. Rzadko kiedy mamy okazję zweryfikować to czy to kim jesteśmy i co robimy idzie w zgodzie z naszymi emocjami. Świat pędzi. Niestety nasze przyzwyczajenia przenosimy również do naszych związków. Wszystko szybko, bez zbytniego przejmowania się własną rolą w kształtowaniu otoczenia swojego i najbliższych. Spotkanie z coachem pozwoli się Tobie zatrzymać, pomyśleć o sobie, o swoich odczuciach i emocjach. Ostatecznie „naprawianie świata” powinniśmy zacząć od siebie.