SZKOŁA BLISKOŚCI

MAGDALENA TYRAŁA

Warsztat dla kobiet:

Chata Mała Bania w Beskidzie Makowskim

29 września – 02 października 2022

Droga Kobieto,
Wszystkie zasługujemy na to, by cieszyć się naszą seksualnością i swobodnie korzystać z naszej kobiecości. Dlaczego to tak rzadko się dzieje? Seksualność jest tą sferą życia, gdzie biologia i nasze potrzeby z nią związane przeplatają się z kulturowo wpojonym w czasie socjalizacji (między innymi podczas wychowania) systemem nakazów i zakazów. Naszą seksualność kształtują także bardzo różne doświadczenia życiowe, których wpływu albo nie jesteśmy świadome, albo ich z nią nie wiążemy.

Pozornie nieistotne wydarzenia budują nasze przekonania, które uniemożliwiają nam czerpanie mocy z kobiecej seksualności. Do tego dochodzi codzienność, która odbiera nam przestrzeń do podjęcia pracy nad tą ważną sferą naszego życia i zrobienia czegoś ważnego dla siebie. Cierpi na tym nasze poczucie własnej wartości i kobiecości, co z kolei w znaczący sposób rzutuje na spadek jakości życia seksualnego. Tak pojawiają się poważne problemy w związku. I co najgorsze, całą winą za to obarczamy wyłącznie siebie.

Zapraszam Cię do zanurzenia się głęboko w siebie, do dotknięcia swojej kobiecej natury i przyjrzenia się uczuciom, które temu towarzyszą. Zapraszam Cię do pracy w duchu kobiecego kręgu w otoczeniu zapierającej dech w piersiach górskiej przyrody, przy dźwiękach niezwykle klimatycznych mis tybetańskich i gongów, które wspaniale wspierają i dopełniają proces terapeutyczny. Będziemy doświadczać masaży, dotyku nie tylko ciała, lecz także duszy na różne sposoby.

Chodź ze mną, zaprowadzę Cię do miejsca, gdzie odkryjesz swoją seksualność a twoja kobiecość odzyska moc.

CZWARTEK

16.00 – 17.00 Przyjazd na miejsce i zakwaterowanie

18.00 – 19.00 Kolacja

19.00 – 21.00  Rozmowy w kręgu

21.00-22.00  Kąpiel w dźwiękach

PIĄTEK

08.00 – 09.30 – Ceremonia rozbudzenia i śniadanie

09.30 – 12.30 – Praca z wewnętrznymi przekonaniami

12.30 – 13.30  Kąpiel leśna

13.30 – 14.30  Obiad

14.30 – 15.30 Masaż dźwiękiem

16.00 – 17.30 Praca z ciałem, emocjami i taniec uzdrawiający

17.30 – 18.30 Kolacja

18.30 – 20.30  Rozmowy o seksualności

21.00 – 22.00  Ceremonia otulenia w kobiecym kręgu i kąpiel w dźwiękach

SOBOTA

8.00 – 9.30 – Ceremonia rozbudzenia i  śniadanie

9.30 – 10.30- Kąpiel leśna

11.00 – 12.30 –  Praca z miednicą i masaż dźwiękiem

12.00- 13.00  Czas wolny

13.00 – 14.00 Taniec uzdrawiający

14.00 – 15.00 – Obiad i czas wolny

15.00 – 17.30 – Konsultacje indywidualne

17.30 – 18.30 – Kolacja

19.00 – 21.00 Rozmowy w kręgu o seksualności i ceremonia otulenia

21.15 – 22.15 Kąpiel w dźwiękach

NIEDZIELA

7.30 – 9.00 Ceremonia rozbudzenia i śniadanie

9.00 – 10.00 Ceremonia otulenia i kąpiel w dźwiękach

10.30  Wyjazd

*Program dostosowywany jest do potrzeb Grupy, dlatego możliwe są małe zmiany

Inwestycja:

  • 1990 zł.

Jednak do 10 września obowiązuje cena promocyjna – 1690 zł.  Maksymalna liczba osób 10. Miejsce zarezerwować można wpłacając całą kwotę lub zadatek w wysokości 500 zł.

W cenę warsztatów wliczony jest nocleg w luksusowym miejscu z pysznym wegetariańskim jedzonkiem (śniadania, obiady, kolacje i napoje).

Pierwsze trzy osoby poza niższą ceną otrzymają godzinną sesje terapeutyczną  z seksuolożką w gratisie!

ZAPISY: kontakt@szkolabliskosci.pl 

W tytule mejla proszę wpisz: Warsztaty w chacie Mała Bania

KONTAKT TELEFONICZNY w razie pytań: 883 917 884

O miejscu:

Chata Mała Bania to stary dom z bali przerobiony na ekskluzywną przestrzeń z licznymi udogodnieniami i basenem w Beskidzie Makowskim, gdzie czas nie ma znaczenia, natura jest na wyciągnięcie ręki a spokój, ład i równowaga są wręcz namacalne. W domu do dyspozycji jest 5 sypialni w następującym układzie:

– 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem i pojedynczym łóżkiem (parter)

– 2 sypialnie z łóżkiem podwójnym king size 180 cm (piętro)

– jedna sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi i jednym piętrowym (piętro)

W domu są dwie łazienki z prysznicami. Jedna na piętrze, druga na parterze + osobna toaleta na piętrze. Do dyspozycji wielki salon, z wyjściem na taras z przepięknym widokiem na beskidzkie wzniesienia i ogród z basenem. Otwartą kuchnię z jadalnią i stołem na kilkanaście osób. Do dyspozycji jest także antresola z kącikiem czytelniczym.

Chata Mała Bania położona jest w Beskidzie Makowskim, na wzniesieniu, skąd rozpościera się widok na takie szczyty jak Szczebel, Luboń Wielki, Luboń Mały czy Mały Groń. Dom otaczają gęste lasy i malownicze widoki, które zapierają dech w piersiach bez względu na porę roku.

Przy dodatkowej opłacie można zamówić masaże. W razie zainteresowania prosimy o informację wcześniej.

Masaże:

PeLoHa – 130 zł/godzina
Kobido – 140 zł/godzina
Lomi Lomi Nui – 150 zł/godzina

O prowadzących warsztaty:

Magdalena Tyrała jest seksuolożką i edukatorką seksualności a także certyfikowaną trenerką bliskości i intymności. Przez 12 lat dzieliła się swoją wiedzą a także odpowiadała na pytania użytkowników na łamach portalu Interia.pl. Była również ekspertem w programie telewizyjnym „Wasz seks: Jaki jest a jaki może być”. Bierze udział w różnych debatach i webinarach na temat seksualności. Od 2012 roku prowadzi „Szkołę Bliskości”, poradnictwo seksuologiczne dla par i osób w kryzysie. Pomaga osobom żyjącym w związkach na nowo zbudować satysfakcjonujące relacje i znacząco poprawić poziom życia seksualnego. Prowadzi warsztaty dla par,  jest autorką cyklu warsztatów realizowanych w dużym kompleksie uzdrowiskowym „Malinowy Raj” w Solcu Zdrój. Od kilku lat koncentruje swoją energię na pracy z kobietami, tworząc dla nich autorskie programy warsztatów. Ich celem jest odnalezienie w sobie niezwykłego potencjału, którego źródłem jest seksualność.

W swojej pracy łączy wiedzę seksuologiczną, socjologiczną z praktyką terapeutyczną i unikatowymi doświadczeniami życiowymi. Skończyła seksuologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, szkolenia z zakresu psychoterapii i terapii par. W swojej praktyce koncentruje się przede wszystkim na nauce wsłuchiwania się w siebie i w swoje potrzeby. W pracy z ciałem czerpie, między innymi, z metody Alexandra Lowena, TRE (Trauma Releasing Exercises), uważności oddechu i praktyk oddechowych.

Monika Doroszkiewicz od 11 lat zajmuje się pracą z dźwiękiem z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, seniorami oraz z osobami z niepełnosprawnościami ruchowymi i intelektualnymi. Na co dzień pracuje z dźwiękiem prowadząc indywidualne sesje masażu dźwiękiem, jak i grupowe sesje relaksacyjne w Gabinecie Dźwiękoterapii „Masuje Misami”. Prowadzi dźwiękoterapię w Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko, w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprwnościami Intelektualnymi, w Domach Spokojnej Starości, DPS-ach oraz zajęcia edukacyjne w szkołach i przedszkolach.

Prezeska Fundacji Głos Serca, założyła pierwszy w Krakowie Ogród Społeczny i pierwszy w Polsce Hostel Interwencyjny dla grup mniejszościowych. Utworzyła przedsiębiorstwo społeczne, gdzie zatrudnione są osoby z niepełnosprawnościami w charakterze asystentów dźwiękoterapeuty. Przez lata szkoliła się w różnych metodach pracy z dźwiękiem i wypracowała własną metodę. Wieloletnie zdobywanie wiedzy i doświadczenia w pracy z dźwiękiem skłoniło ją do rozpoczęcia drogi szkoleniowca. W związku z tym podjęła działania nad wprowadzeniem do ZSK kwalifikacji zawodowej „Dźwiękoterapeuta”.

Zadzwoń do mnie tel. 883 917 884 lub napisz kontakt@szkolabliskosci.pl