SZKOŁA BLISKOŚCI

MAGDALENA TYRAŁA

Warsztat dla kobiet:

Chatka w Łętowni w Beskidzie Makowskim

22-24 kwietnia 2022

Drogie Kobiety!

Żyjemy w ogromnym pędzie, nie zwracając uwagi na siebie i na sposób, w jaki przeżywamy zarówno chwile radości, szczęścia, a także różne trudności. Nie znajdujemy na to zwyczajnie przestrzeni w naszej rzeczywistości. Nie mamy zatem jak zaobserwować swoich emocji i poczuć ich w ciele. Tym bardziej nie mamy czasu popracować nad ich rozładowaniem. Z biegiem lat te emocje się kumulują, tworząc w ciele ogrom napięć. Efektem tego mogą być pojawiające się choroby, zarówno ciała, jak i duszy. Często towarzyszą temu wszystkiemu problemy z seksualnością. Cierpi na tym również nasze poczucie własnej wartości i kobiecości, co z kolei w znaczący sposób rzutuje na spadek jakości życia seksualnego. Tak pojawiają się poważne problemy w związku. I co najgorsze, całą winą za to obarczamy wyłącznie siebie. Czy można temu zapobiec? Można. I właśnie pracy z tematem kobiecej seksualności chciałybyśmy poświęcić warsztat, na który mamy przyjemność serdecznie Was zaprosić. Chcemy pokazać Wam, jak znaleźć energię do działania na ten najlepszy i najbardziej produktywny etap Waszego życia, abyście mogły wspaniale wykorzystać swój czas, w zgodzie ze sobą, w miłości do siebie oraz w szczęśliwej relacji z partnerem.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z warsztatów!

(aby powiększyć proszę kliknąć w miniaturkę zdjęcia)

Zadzwoń do mnie tel. 883 917 884 lub napisz kontakt@szkolabliskosci.pl